Facebook Pixel

Оперативна інформація про російсько-українську війну на 12:00 25 березня 2022 року

Триває тридцята доба російсько-української війни 2022 року. Противнику не вдалося досягти основних цілей широкомасштабної війни – блокади Києва та виходу на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей.

Водночас ворог досяг часткового успіху зі створення сухопутного коридору між тимчасово окупованою АР Крим і частиною Донецької області, повідомляє Генштаб Збройних сил України (ГШ ЗСУ).

Окупаційні війська поповнюються завдяки формуванню та відправленню до Білорусі зведених підрозділів зі складу таких військових об'єднань:

  • 37-ї ОМСБР (Кяхта);
  • 5-ї ОТБР (Улан-Уде) 36-ї армії;
  • 38-ї ОМСБР (Катеринославка) 35-ї армії;
  • 40-ї окремої бригади морської піхоти (Петропавловськ-Камчатський) Тихоокеанського флоту Збройних сил Російської Федерації.

Волинський напрямок

Противник активних дій не проводив. Імовірність залучення Збройних сил Білорусі до агресії проти України оцінюється як висока.

Поліський напрямок

Противник наступальних дій не проводив, але зосереджує зусилля на обстрілах позицій ЗСУ в районі населених пунктів Нова Буда, Наливайківка, Озерщина. Також переміщує підрозділи, здійснює логістичне забезпечення й намагається закріпитися на захоплених рубежах. У районі Чорнобиля загарбники розгорнули польовий табір угруповання військ Східного військового округу.

Сіверський напрямок

Російсько-фашистські загарбники утримують раніше захоплені рубежі, намагаються наростити угруповання та блокувати Чернігів. Не припиняють обстріли інфраструктури міста. Здійснюють повітряну розвідку із застосуванням БпЛА. Щоб знизити опір цивільного населення, загарбники розповсюджують листівки.

Просування в напрямку Броварів успіху не дало. Усі спроби просування до Броварів було припинено, і загарбники перейшли до оборони, намагаючись закріпитися на зайнятих позиціях.

Слобожанський напрямок

Ворог намагається утримати позиції на підступах до Сум і Харкова, відновлює втрати в техніці та живій силі. І далі використовує авіацію та артилерію для знищення житлових кварталів міст.

У районі Ізюма противник спробував прорвати оборону наших військ із півдня в районі Кам'янки, але був зупинений у районі Тихоцького. Зараз іде знищення ворога, що вклинився.

Донецький напрямок

Противник продовжує відновлення втрат і перегрупування підрозділів. Активно використовує артилерію та авіацію для руйнування інфраструктури міст Донбасу. Загарбники не відмовляються від плану виходу на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей.

Таврійський напрямок

На окупованих територіях Херсонської області веде підготовку до встановлення окупаційної влади, зокрема силами підрозділів Росгвардії. Проведено заходи з ізоляції залізничної станції Херсон.

Противник нарощує морське угруповання в акваторії Азовського моря. Зафіксовано прохід Керченською протокою в північному напрямку малого тральника «Валентин Пікуль», ракетного катера «Набережні Човни» та двох десантних катерів.

ЗСУ продовжують оборонну операцію. Основні зусилля зосереджено на недопущенні прориву супротивника, захисті державного кордону України, знищенні ворога на землі, у повітрі та на морі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉