Facebook Pixel

Росія перекидає до кордону з Україною гелікоптери – NYT

NYT: Путін перекидає до українського кордону гелікоптери. Фото: function.mil.ru

NYT: Путін перекидає до українського кордону гелікоптери. Фото: function.mil.ru

Російська Федерація перекидає бойові та транспортні гелікоптери до кордону з Україною. Про це повідомляє видання The New York Times із посиланням на власні джерела.

Зазначається, що останніми тижнями кількість російських військ на кордоні з Україною залишалася стабільною попри прогнози американської розвідки щодо її зростання. Проте американські чиновники зазначають, що переміщення гелікоптерів є можливою ознакою подальшого планування атаки.

Офіційні особи в США вважають, що планам Путіна щодо вторгнення в Україну поки що заважає погода. Вона не дає можливості замерзнути ґрунту, що спростило б рух важкої військової техніки. Тому Путін змушений відкласти наземний наступ принаймні до лютого. Один із чиновників адміністрації президента США повідомив виданню, що Байден навіть залучив до оцінювання ситуації метеорологів для ретельнішого вивчення ймовірної погоди в Україні найближчими тижнями.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Також повідомляється, що з 27 грудня над Україною регулярно літають американські літаки RC-135 Rivet Joint задля радіоелектронного прослуховування. Розвідку проводять і літаки E-8 JSTARS – вони відстежують нарощування російських військ та їхнє пересування.

Коментарі

Всі новини