Facebook Pixel

В британській розвідці оцінили здатність росії вдарити по України ракетами на свята

Росія з високою долею ймовірності може завдати нового ракетного удару по Україні найближчими днями. Таку думку озвучила у щоденному звіті британська розвідка.

В цілому російське окупаційне військо, починаючи від жовтня завдавало масованих ударів із перервою в середньому 7-10 діб, однак цього разу може зробити виключення.

Quote«Існує реалістична ймовірність того, що росія порушить цю схему, щоб завдати нового удару найближчими днями, намагаючись підірвати моральний дух українського населення під час новорічних свят», — йдеться у повідомленні.

Раніше речник командування Повітряних сил України Юрій Ігнат прогнозував, що під час наступної атаки росіяни можуть використати проти України більшу кількість ракет, ніж 29 грудня. Нагадаємо, тоді рф випустила по Україні 70 ракет, 58 з них було збито.

Quote«Питання у тому, скільки вони готові на сьогодні витратити крилатих ракет, носіїв у них достатньо», — додав він.

Контекст. Загалом від жовтня ворог завдав вже 10 масованих ракет по України. Основою метою противника було знищення української енергосистеми. В Україні не залишилось жодної не пошкодженої ракетами ТЕС та ГЕС, однак система стійко тримає виклики. Звісно через пошкодження є проблеми з енергопостачанням в певні області, ремонті бригади продовжують працювати цілодобово для їх усунення.Подякувати 🎉