Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Новий план вакцинації від коронавірусу, третя хвиля та нова вакцина: Степанов розповів про боротьбу з COVID-19

Уряд розробляє новий план вакцинації за наказом президента Володимира Зеленського. У ньому візьмуть участь низка міністерств і регіональна влада.

Про це розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі програми «Свобода слова».

Нова програма вакцинації

Наразі в Україні діє Дорожня карта вакцинації, яка передбачає п'ять етапів щеплення проти коронавірусу. Однак новий план має вивести процес імунізації населення на вищий рівень.

Основною відмінністю цього плану буде прогнозування кількості щеплень на місяць. До кінця року планується вакцинувати більшу частину українців.

Третя хвиля коронавірусу в Україні

Міністр попередив, що впродовж наступних двох тижнів кількість хворих на коронавірус в Україні зростатиме, адже триває третя хвиля захворюваності.

Показник може сягати 25 тис. нових випадків захворювання на COVID-19 на добу.

Вакцина проти коронавірусу

Водночас Степанов анонсував новий контракт на постачання вакцини проти коронавірусу, який буде підписано цього тижня. Цю вакцину Україна отримає 2021 року.

До 31 березня очікувалася решта партії вакцини CoviShield з Індії, однак постачання затримується через тимчасову заборону на імпорт вакцини із цієї країни.

Проте Україна очікує на першу партію вакцини проти коронавірусу в рамках COVAX. За цією програмою до країни надійде 367 тис. доз вакцини AstraZeneca з Південної Кореї та 117 тис. доз Pfizer. До кінця травня Україна отримає не менш як 1,7 млн доз вакцин.

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини