Facebook Pixel

Нова Рада готує механізм «кешбеку» для ризикових галузей. Його можуть ввести вже наступного року

Автор

Верховна Рада може запровадити механізм «кешбеку» для ризикових галузей з 1 січня 2020 року, а для решти — ще через рік. Про це заявив претендент на посаду керівника парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна».

За його словами, комітет готується подати на розгляд депутатів близько 30 законопроектів, зокрема щодо податків — законодавчі ініціативи про «кешбек» та е-чек, законопроект про протидію BEPS, а також про єдиний рахунк для сплати податків та зборів.

Quote«...податкові ініціативи серед перших — це е-чек і «кешбек». Нещодавно Мінфін опублікував цю ініціативу: якщо мені не видають чек або видають фальшивий (я його можу перевірити онлайн), я повідомляю про це податкову і отримую повернення вартості своєї покупки. А підприємець платить 200% штрафу. Тобто ми підключимо всіх громадян України до контролю за розрахунково-касовими операціями», — сказав він.

Раніше Гетманцев заявляв, що Рада зібралася урізати бізнесу «всі корупційні пільги». У якості прикладу корупційних пільг він назвав пільги на деякі енергоносії. У тому числі йдеться про ренту на видобуток руди, вугілля, екологічні податки.

Telegram Logo
Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини