Facebook Pixel

Nissan відмовилася виробляти електромобілі під брендом Apple — ЗМІ

Американська корпорація Apple зверталася до японської компанії Nissan Motor щодо співпраці в сфері виробництва електромобілів, але переговори припинили, повідомили газеті Financial Times обізнані джерела.

Так, Apple хотіла, щоб Nissan випускала електромобілі під брендом корпорації, але переговори не довго тривали і не дійшли до вищого керівництва, так як тоді б роль автовиробника знизилася б до постачальника обладнання.

«Ми ніяким чином не змінимо наш спосіб виробництва автомобілів», — заявив в інтерв'ю виданню головний операційний директор Nissan Ашвані Гупта. Він також додав, що компанія завжди проєктуватиме і вироблятиме автомобілі як Nissan, але при цьому вона відкрита для того, щоб розглядати партнерство з технологічними компаніями та адаптуватися до переходу на автомобілі з доступом до інтернету і самоврядуванням.

Quote«Ми можемо створити партнерство, але адаптуючи їхні послуги до наших продуктів, а не навпаки», — заявив він.

Про готовність працювати з технологічними компаніями минулого тижня заявив і головний виконавчий директор Nissan Макото Учіда. Так він відповів на питання, чи надходила від Apple пропозиція щодо співпраці. Тоді акції Nissan подорожчали на 5,6%, але через два дні подешевшали на 3,82% і коштували $12,1, сьогодні ж вони втратили в ціні ще на 2,4%.

За словами ж аналітиків, Nissan була б відповідним партнером для Apple, оскільки є «піонером» у виробництві електромобілів після випуску Leaf у 2010 році. Ба більше, компанія має вільні виробничі потужності в США, після того як вона почала фокусуватися на прибутковості. Деякі аналітики взагалі вважають, що Apple може змінити автомобільну галузь.

Контекст. Раніше ми повідомляли, що електромобіль Apple Car компанія Apple може випустити раніше терміну, який обговорювався, а саме в третьому кварталі 2021 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉