Nissan відмовилася виробляти електромобілі під брендом Apple — ЗМІ

Американська корпорація Apple зверталася до японської компанії Nissan Motor щодо співпраці в сфері виробництва електромобілів, але переговори припинили, повідомили газеті Financial Times обізнані джерела.

Так, Apple хотіла, щоб Nissan випускала електромобілі під брендом корпорації, але переговори не довго тривали і не дійшли до вищого керівництва, так як тоді б роль автовиробника знизилася б до постачальника обладнання.

«Ми ніяким чином не змінимо наш спосіб виробництва автомобілів», — заявив в інтерв'ю виданню головний операційний директор Nissan Ашвані Гупта. Він також додав, що компанія завжди проєктуватиме і вироблятиме автомобілі як Nissan, але при цьому вона відкрита для того, щоб розглядати партнерство з технологічними компаніями та адаптуватися до переходу на автомобілі з доступом до інтернету і самоврядуванням.

Telegram Logo
Quote«Ми можемо створити партнерство, але адаптуючи їхні послуги до наших продуктів, а не навпаки», — заявив він.

Про готовність працювати з технологічними компаніями минулого тижня заявив і головний виконавчий директор Nissan Макото Учіда. Так він відповів на питання, чи надходила від Apple пропозиція щодо співпраці. Тоді акції Nissan подорожчали на 5,6%, але через два дні подешевшали на 3,82% і коштували $12,1, сьогодні ж вони втратили в ціні ще на 2,4%.

За словами ж аналітиків, Nissan була б відповідним партнером для Apple, оскільки є «піонером» у виробництві електромобілів після випуску Leaf у 2010 році. Ба більше, компанія має вільні виробничі потужності в США, після того як вона почала фокусуватися на прибутковості. Деякі аналітики взагалі вважають, що Apple може змінити автомобільну галузь.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Раніше ми повідомляли, що електромобіль Apple Car компанія Apple може випустити раніше терміну, який обговорювався, а саме в третьому кварталі 2021 року.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини