Facebook Pixel

Нікопольський завод сталевих труб «ЮТІСТ» продали за 1,9 млн грн

Арбітражний керуючий Олексій Вербицький провів аукціон з продажу Нікопольського заводу сталевих труб «ЮТІСТ». Підсумкова вартість становить 1,9 млн грн.

Про це пишуть Prozorro.Продажі.

Що отримає новий власник Нікопольського заводу сталевих труб «ЮТІСТ»

Покупець отримає близько 18 тис. кв. м нерухомого майна, трансформатори і кабелі та дебіторську заборгованість у 1,9 млн грн. Все майно розташоване на проспекті Трубників, 56.

Хто раніше володів Нікопольським заводом сталевих труб «ЮТІСТ»

На момент визнання банкрутом підприємством, за даними Youcontrol, володіла Дарина Рачкова. До неї підприємством володіли Андрій Рачков та Олексій Воїн.

Андрій Рачков балотувався у 2015 році у Дніпропетровську обласну раду та не пройшов. У 2022 році Вищий антикорупційний суд визнав винуватим у крадіжці $1,2 млн з державного інституту титану і засудив до 10 років позбавлення волі .

Хто новий власник Нікопольського заводу сталевих труб «ЮТІСТ»

Переможцем тендера стало ТОВ «Нікопольський завод сталевих труб «Укрметал». За даними Youcontrol, компанія існує близько 4 років. Її власниками є дніпряни Гюльбала Азімов та Алла Левченко.

Нагадаємо, що Арбітражний керуючий Юлія Павлова організувала продаж Дніпропетровського трубного заводу. Остаточна ціна підприємства – 14 млн грн.


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉