Facebook Pixel

Уночі безпілотники атакували московський Кремль (відео)

Вночі безпілотники атакували московський кремль (відео)

Вночі безпілотники атакували московський кремль (відео)

Кремлівська пропаганда стверджує, що в ніч на середу була спроба удару безпілотниками по резиденції російського диктатора володимира путіна. Щоправда, за їхніми словами, він не постраждав. Там назвали атаку замахом особисто на Путіна та пригрозили заходами у відповідь.

Quote«Сьогодні вночі київським режимом було здійснено спробу завдання удару безпілотними літальними апаратами по кремлівській резиденції президента російської федерації. Два безпілотні літальні апарати були націлені на Кремль. У результаті вжитих військовими та спеціальними службами своєчасних дій із застосуванням, як сказано в повідомленні, систем радіолокаційної боротьби апарати було виведено з ладу», — йдеться в заяві кремлівської пресслужби.

Вибух безпілотника над Кремлем (відео)

Your browser doesn't support HTML5 video.

Як перші дії у відповідь мер москви сергій собянін заборонив запускати в російській столиці безпілотники. Він наголосив, що право на це є лише в чиновників і силовиків. Водночас ні про війну, ні про нібито атаку безпілотників на Кремль цієї ночі Собянін у своєму посту в Телеграм-каналі не згадав:

«Ухвалили рішення про запровадження від сьогодні заборони на запуск безпілотних літальних апаратів у місті Москві, за винятком БпЛА, що використовуються за рішеннями органів державної влади».

Раніше влада москви вже зобов'язала комунальників патрулювати Москву та шукати можливі бомби, зокрема й на безпілотниках.

У квітні співзасновник monobank Володимир Яценко закликав «влаштувати свято» російському диктатору Володимиру Путіну на 9 травня.

Quote«Це дуже хороший момент. Тому що, як я прочитав, путін планує парад на червоній площі й там буде дуже багато військових. Тобто це будуть, як вони кажуть, «законні військові цілі». Тому я офіційно встановлюю премію українському виробнику БпЛА, чий літак, звичайно, за допомогою військових, долетить і приземлиться на червоній площі в москві 9 травня. Сума премії становить зараз 20 млн грн», – заявив Яценко.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉