Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Параду не буде: росія змінила програму святкування Дня Військово-морського флоту в Криму

День ВМФ Севастополі 2022 пройде без параду. Фото: Wikipedia

День ВМФ Севастополі 2022 пройде без параду. Фото: Wikipedia

Цьогорічне святкування Дня Військово-морського флоту росії 31 липня в окупованому Севастополі відбудеться без традиційного параду та польотів авіації. Про це повідомляє прокремлівське видання «РІА Новості» з посиланням на програму заходу.

Quote«Цього року не відбудуться урочисті збори моряків-чорноморців у Будинку офіцерів і урочистий прийом командувача, а також традиційне військово-спортивне свято для мешканців міста в акваторії Севастопольської бухти», — зазначається в повідомленні.

Скорочена святкова програма передбачає молебень у Володимирському соборі, покладання квітів до Меморіальної стіни на честь оборони Севастополя, присвоєння патрульному катеру найменування «Капітан першого рангу Андрій Палій», а також концерт із салютами.

Quote«День ВМФ росії в Севастополі замість традиційного морського параду та шоу відзначатиметься в іншому форматі, оскільки кораблі Чорноморського флоту наразі виконують завдання за призначенням в умовах проведення спеціальної військової операції в Україні», — цитує пропагандистське агентство ТАСС слова одного зі своїх високопоставлених джерел.

Контекст. Ще 14 липня росЗМІ писали, що парад у Севастополі буде.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

День ВМФ на росії щорічно відзначають останньої неділі липня. У Севастополі, Владивостоці, Мурманську та інших містах, де базуються військові судна всіх флотів рф, відбуваються масштабні святкові заходи.

Коментарі

Всі новини