Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Нацбанк прогнозує стрімке збільшення тарифів на електроенергію щорічно до 2023 року

У Нацбанку прогнозують підвищення цін на електроенергію для населення в третьому кварталі 2021 року. Ба більше, у 2022 — 2023 роках темпи зростання цін на електроенергію будуть одними з найвищих з-поміж компонентів інфляції, зазначив регулятор в інфляційному звіті за липень 2021 року.

Однак у НБУ не повідомили, на скільки конкретно можуть зрости тарифи на електроенергію для населення. Водночас у Нацбанку очікують появу диференційованих тарифів залежно від обсягів споживання.

Таке підвищення додасть 0,3 відсоткового пункту до індексу споживчих цін, прогнозують у НБУ.

Водночас за підсумками 2021 року середньозважена ціна на газ буде наближеною до поточної завдяки річному тарифу для населення.

Однак тарифи на опалення та гарячу воду зростуть, оскільки вони не корегувалися у 2020 році. Крім того, інші комунальні послуги також подорожчають під впливом зростання зарплат робітників та інших виробничих витрат.

Контекст. Кабмін продовжив режим спецзобов'язань для постачальників електроенергії до 1 вересня 2021 року. Вартість електроенергії для споживачів залишиться на рівні 1,68 грн за кВт/год.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини