Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Кабмін зберіг тариф на електроенергію до 1 вересня

Тариф на електроенергію: скільки буде коштувати до 1 вересня. Фото: pixabay

Тариф на електроенергію: скільки буде коштувати до 1 вересня. Фото: pixabay

Кабмін продовжив режим спецзобов'язань (ПСЗ) для постачальників електроенергії до 1 вересня 2021 року. Тому вартість електроенергії для споживачів залишиться на рівні 1,68 грн за кВт/год.

Згідно з проєктом постанови, уряду необхідно продовжити наявну модель для захисту споживачів. Таке відтермінування також дасть змогу ефективніше відпрацювати нову модель із зацікавленими сторонами.

Зокрема, Міненерго завершує підготовку пропозицій щодо скорочення обсягу субсидування побутових споживачів з одночасним захистом найуразливіших їхніх категорій.

А президент Володимир Зеленський під час всеукраїнського форуму «Україна 30. Децентралізація» зазначив, що питання підвищення тарифів на електроенергію розглядатиме РНБО. Крім того, він запевнив, що ніякого зростання тарифів із 1 серпня не буде.

З 1 вересня ціна на електроенергію формуватиметься на ринкових засадах, що може призвести до її збільшення вдвічі.

Контекст. Раніше Міненерго анонсувало підвищення тарифів на електроенергію для споживачів. Зокрема, очікувалося, що вартість електроенергії залежатиме від обсягів її споживання. Планувалося, що споживачі, які використовують до 100 кВт, сплачуватимуть 1,68 грн за кВт/год, а для тих, хто використовує від 500 кВт, тариф мав складати 3,4 грн за кВт/год.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини

Classic Picnic продовжує музичний сезон!

style
партнерський матеріал