Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Навіщо росія використовує протикорабельні ракети для наземних цілей? Пояснює британська розвідка

Британська розвідка вважає, що РФ використовує старі протикорабельні ракети під час наземних атак через імовірне скорочення запасів більш точної зброї. Про це йдеться у розвідувальному огляді Міноборони Британії, повідомляє «Європейська правда».

«Росія продовжує використовувати протикорабельні ракети повітряного базування у їх вторинній ролі під час наземних атак, ймовірно, через скорочення запасів більш точної сучасної зброї» — йдеться в огляді.

Аналіз записів із камер відеоспостереження показує, що ракета, яка влучила в ТЦ Кременчука 27 червня 2022 року, ймовірно, була Х-32. Це модернізована версія ракети радянських часів Х-22.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За словами британської розвідки, хоча Х-32 має кілька покращених характеристик порівняно з Х-22, але вона все ще не оптимізована для точного ураження наземних цілей, особливо в міських умовах.

«Це значно збільшує ймовірність супутньої шкоди під час націлювання на забудовані території» — стверджують британці.

Підписуйтесь на нас в Google News!

За даними розвідки, удари 30 червня 2022 року по Одеській області, ймовірно, були зроблені ракетами Х-22.

«Ця зброя ще менш точна і непридатна для високоточних ударів і майже напевно неодноразово спричиняла жертви серед цивільного населення протягом останніх тижнів» — зазначається в огляді.

Коментарі

Всі новини