Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Допоможуть з відбудовою та обіцяють членство: в НАТО зробили заяву щодо України

НАТО обіцяє Україні всю необхідну допомогу. Фото: cnn.com

НАТО обіцяє Україні всю необхідну допомогу. Фото: cnn.com

Північноатлантичний альянс непохитний у відданості незалежності, суверенітету та територіальній цілісності України. НАТО буде допомагати Україні на її шляху післявоєнної реконструкції та реформ, щоб вона мала вільне та демократичне майбутнє. Відповідну заяву оприлюднили міністри закордонних справ країн-членів НАТО за підсумками зустрічі.

В НАТО наголосили, що надаватимуть Україні всю необхідну допомогу для відновленні енергетичної інфраструктури, пошкодженої російськими ракетами.

Quote«Неприйнятні дії росії, включаючи гібридну діяльність, енергетичний шантаж і безрозсудну ядерну риторику, підривають заснований на правилах міжнародний порядок. Ми засуджуємо жорстокість росії щодо цивільного населення України та порушення та зловживання правами людини, такі як примусові депортації, тортури та варварське поводження з жінками, дітьми та особами, які перебувають у вразливому становищі», — наголосили в НАТО.

Разом з тим Альянс пообіцяв допомогти Україні після завершення війни модернізувати оборонний сектор та зміцнити «довгострокову оперативну сумісність та стримати майбутню агресію».

Quote«Ми продовжуватимемо зміцнювати наше партнерство з Україною, оскільки вона просуває свої євроатлантичні прагнення», — резюмували в Альянсі.

Членство України в НАТО

Під час зустрічі генсек Альянсу Єнс Столтенберг запевнив, що Україна в майбутньому стане членом НАТО. Однак наразі Альян повинен зосередитися на забезпечені України усім необхідним для того, щоб виграти цю війну.

Quote«Щодо членства України ми заявили, що Україна буде членом. Я очікую, що союзники НАТО підтвердять це рішення. Однак головний фокус зараз — на підтримці України. Йде війна. І тому ми не повинні робити те, що могло б підірвати єдність Альянсу щодо надання військової, гуманітарної, фінансової підтримки України», — наголосив Столтенберг.
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини