Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Хто в Україні заробляє найбільше. Експерти назвали галузь із найвищими зарплатами

Найбільше отримують пілоти, найменше – медики: дані Інституту економічних досліджень та політичних консультацій. Фото: НБУ

Найбільше отримують пілоти, найменше – медики: дані Інституту економічних досліджень та політичних консультацій. Фото: НБУ

В Інституті економічних досліджень та політичних консультацій визначили, що найбільші зарплати в Україні отримують ті, хто працюють в авіаційній галузі, найменші – в медичній. Глава правління закладу Ігор Бураковський зазначив, що краще за всіх заробляють перші та другі пілоти цивільної авіації.

В ефірі телеканалу «Україна 24» він уточнив, що провести ретельний і точний аналіз за одними лише даними Держслужби статистики неможливо, для цього необхідно враховувати показник інфляції та дані про те, скільки людей яку заробітну платню отримують.

Додатково. Згідно з Держстатом, у вересні середня зарплатня в Україні становила 14,2 тис. грн. За даними порталу з пошуку роботи Work.ua, цей показник становить 14,5 тис. грн (середня медіанна зарплатня розрахована за даними 227,5 тис. вакансій, розміщених на сайті за останні 3 місяці).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Топ рейтингу найбільш високооплачуваних вакансій посідають IT-спеціалісти. Так, C++ developer та Ruby on Rails developer можуть розраховувати на 70 тис. грн на місяць, Net-програміст – 62,6 тис. грн, програміст баз даних – 62,5 тис. грн, Java developer – 60 тис. грн. За кількістю вакансій лідирують менеджери з продажу, продавці-консультанти, водії, адміністратори, кухарі та бухгалтери.

Контекст. Центр економічної стратегії у вересні заявив, що Україна масово втрачає робочі руки. За оцінками, кадровий голод відчувається в багатьох сферах. Це створює умови для приїзду працівників з інших країн, де економічна ситуація ще гірша, ніж в Україні.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини