Facebook Pixel

Найбільша у світі мережа кінотеатрів почала приймати платежі в криптовалютах

Мережа кінотеатрів AMC Theatres відкрила прийом онлайн-платежів у криптовалютах. Платежі доступні в біткоїнах, ефірах (Ethereum), біткоїн кеш (Bitcoin Cash) та лайткоїні (Litecoin). Компанія обіцяє в майбутньому до цієї команди додати Dogecoin.

Про це повідомив генеральний директор компанії Адам Арон.

Нагадаємо, що компанія анонсувала продаж квитків за біткоїн ще у серпні, а у вересні пообіцяла додати Ethereum, Litecoin та Bitcoin Cash.

Telegram Logo

Пізніше Арон запитав передплатників у Twitter щодо перспектив інтеграції Dogecoin. Ідею підтримали понад 68% учасників опитування. За два тижні AMC дозволила використовувати актив для оплати цифрових подарункових карток.

У жовтні глава компанії провів аналогічне опитування щодо Shiba Inu. Із понад 153 тис. учасників ідею підтримали понад 81% респондентів.

У жовтні Арон також заявив, що AMC Theatres розгляне можливість створення власного токена.

AMC Theatres не єдина мережа кінотеатрів, що пропонує клієнтам оплату за допомогою криптовалют. Таку змогу надає Regal Cinemas через платіжну програму Flexa.

У березні 2021 року найбільша мережа кінотеатрів Таїланду Major Cineplex Group також почала приймати біткоїни як засіб оплати квитків.

AMC Theatres (початкове скорочення від American Multi-Cinema або просто AMC) – найбільша мережа кінотеатрів США та Європи. Компанія заснована в 1920 році, її штаб-квартира знаходиться в Лівуді (Канзас).

Після придбання Odeon Cinemas, UCI Cinemas та Carmike Cinemas у 2016 році вона стала найбільшою мережею кінотеатрів як у світі, так і в США.

Їй належать 2 866 екранів у 358 кінотеатрах у Європі та 7 967 екранів у 620 кінотеатрах у США. Вона також є оператором власного онлайн-кінотеатру. Має найбільшу частку ринку театрів США, випереджаючи Regal і Cinemark Theaters.

Коментарі

Всі новини