Facebook Pixel

МЗС України звинуватило Лукашенка у брехні: контрабанди не було, кордони відкриті

Заяви президента Білорусі Олександра Лукашенка про постачання зброї з України і закриття кордону з нашою країною не відповідають дійсності. Про це заявив 5 липня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на пресконференції в рамках всеукраїнського форуму «Україна 30. Міжнародна політика».

Міністр зазначив, що Лукашенко — любитель резонансних заяв. «Він розмовляє дуже часто заголовками, які відразу потрапляють у медіа. Тут треба зберігати спокій і завжди розуміти, що Лукашенко — це людина, щодо якої треба робити ретельний фактчекінг», — сказав Кулеба.

Глава МЗС підкреслив, що заява Лукашенка про контрабанду зброї з України до Білорусі не пройде фактчекінг, «тому що це просто не відповідає дійсності, як і його заява про те, що кордон закритий».

Контекст. 2 липня Лукашенко заявив, що доручив прикордонним військам повністю перекрити кордон із Україною. «Величезна кількість зброї надходить з України в Білорусь. Тому я доручив прикордонним військам повністю перекрити кордон із Україною», — сказав він на урочистих зборах на честь Дня незалежності.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉