Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Росія не проти приєднання США до нормандського формату

МЗС Росії не проти участі США в нормандському форматі. Фото: slovoidilo.ua

МЗС Росії не проти участі США в нормандському форматі. Фото: slovoidilo.ua

У Міністерстві закордонних справ РФ вважають, що США може приєднатися до нормандського формату і протипоказань до цього немає. Про це сказав виконавець обов'язків директора третього європейського департаменту МЗС РФ Олег Красницький, передають «РИА Новости».

Quote«Це питання (приєднання США до нормандського формату) — воно постійно звучить. Принципових протипоказань до приєднання США немає, оскільки вони реально впливають на Україну і від позиції Вашингтона залежить дуже багато у врегулюванні українського конфлікту... Якщо США реально готові зробити свій внесок, ми завжди були відкриті до того, щоб Америка впливала на Київ», — зазначив Красницький.

За його словами, і раніше, за часів президентства Барака Обами, існували переговорні канали з американською стороною, а тепер вони поновлюються.

Quote«Тому це нині технічне питання. Чи то всередині нормандського формату, чи то іззовні, але завжди визнається значення позиції США у внутрішньоукраїнському регулюванні, це ніхто з професіоналів заперечувати не може», — додали в МЗС РФ.

Додатково. Нагадаємо, що Москва не вважає себе учасницею конфлікту на Донбасі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини