Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Мінрегіон виступив за відновлення архітектурно-будівельного контролю на місцях

Фото: «НикВести»

Фото: «НикВести»

Міністерство розвитку громад і територій ініціює відновлення дії постанови уряду № 553 «Про порядок здійснення державного архітектурно-будівельного контролю». Проєкт відповідної постанови розісланий на узгодження і буде розглянуто вже на найближчому черговому засіданні Кабміну.

«Через відсутність держконтролю, зокрема, з боку органів місцевого самоврядування, в містах виник будівельний колапс. Оскільки місцева влада жодним чином не може вплинути на самовільне будівництво, це вже призводить до трагічних наслідків», — так пояснив свою ініціативу глава Мінрегіону Олексій Чернишов.

Відновлення повноважень дозволить місцевим органам влади здійснювати архітектурно-будівельний контроль, зупиняти незаконне будівництво, а також здійснювати планові та позапланові перевірки.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Міністр зазначив, що цей крок жодним чином не зупиняє реформу містобудування, розпочату в березні цього року. «ДАБІ буде ліквідована», — підкреслив він.

Додатково. Перегляд ДБН (Державних будівельних норм) — важливе питання, актуальність якого також визначається законом про вдосконалення нормування в будівництві і процесом гармонізації відповідних нормативних документів з правом Європейського союзу. У Мінрегіоні заявили, що продовжать роботу в цьому напрямку, оскільки застарілі норми проєктування і будівництва заважають залученню інвестицій в галузь.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини