Facebook Pixel

Морпіхи ЗСУ в Маріуполі прорвалися для з'єднання з полком «Азов» — Арестович

Підрозділи 36-ї бригади морської піхоти прорвалися для з'єднання з полком «Азов» у Маріуполі для спільних бойових дій проти російських загарбників.

Про це повідомив радник президента Олексій Арестович.

«У Маріуполі підрозділи 36-ї бригади морської піхоти внаслідок складного й дуже ризикованого маневру прорвалися на з'єднання з полком «Азов», який професійно забезпечив цей захід», — поінформував він.

У підсумку угруповання ЗСУ в Маріуполі отримало такі переваги:

  • полк «Азов» отримав суттєве підкріплення;
  • 36-та бригада уникла розгрому частинами й отримала додаткові серйозні можливості — фактично набула другий шанс;
  • захисники міста спільними зусиллями серйозно зміцнили район оборони.

«Система оборони міста приросла і зміцнилася. От що буває, коли офіцери не втрачають голову, а твердо зберігають управління військами», — наголосив Арестович.

Нагадаємо, що днем раніше захисники Маріуполя зафіксували застосування противником невідомих отруйних речовин нервово-паралітичної дії.

Українська влада перевіряє інформацію про можливе застосування хімічної зброї російськими окупантами в Маріуполі. Про це вранці 12 квітня в телеефірі заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр. Є припущення, що то був фосфорний боєприпас.

Фосфорні боєприпаси – різновид запальної та димової зброї. Міжнародними конвенціями їхнє застосування не заборонено, але суттєво обмежено.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉