Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Можна буде до рф не повертатися: у ГУР закликали росіян сміливо здаватися в полон

Мобілізація у росії: солдатів та новомобілізованих закликали здаватись в полон. Фото: Міноборони рф

Мобілізація у росії: солдатів та новомобілізованих закликали здаватись в полон. Фото: Міноборони рф

Українська розвідка закликала солдатів російської армії та мобілізованих росіян не боятися здаватися в полон українським Збройним силам. Як заявив представник пресслужби Головного управління Міноборони Андрій Юсов в етері телемарафону, Україна гарантує їм ставлення, як того вимагають міжнародні правила.

Він додав, що росіяни матимуть можливість не повертатися на територію росії, якщо того не захочуть.

Quote«Я звертаюся до російських солдатів і новомобілізованих: будь ласка, не бійтеся, здавайтеся в український полон. Вам буде забезпечене людяне ставлення та поведінка згідно з міжнародним правом. Захочете — повернетеся до росії, не захочете — у вас буде й таке право», — наголосив Юсов.

Контекст. Нагадаємо: 21 вересня Путін оголосив на росії часткову мобілізацію. Після цього рф охопили масові протести, у соціальних мережах почали ширитися негативні відгуки про російську владу та заклики до повалення режиму.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Як повідомлялося, раніше цього місяця до Кримінального кодексу на росії додали статтю «Добровільна здача в полон», яка передбачає покарання у вигляді 10 років розбавлення волі. Також у рф посилили покарання за невиконання воїнського наказу, самовільне полишення місця служби та відмову від участі у воєнних або бойових діях.

Коментарі

Всі новини