Facebook Pixel

Монорейка Київ-Ірпінь. Коли представлять проєкт

Між Києвом і Ірпенем збираються побудувати монорейкову дорогу, щоб розвантажити автомобільні дороги в передмісті столиці.

«Ми вивчали досвід світових мегаполісів і їх передмість. Висновок один: розширення мережі доріг проблему не вирішує. Дорожня інфраструктура не може наздогнати бажання населення мати автомобіль», — сказав голова інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк.

За його словами, Ірпінь має одну з кращих дорожніх інфраструктур у столичному регіоні. Але кількість автомобілів зростає швидше, ніж розвиваються дороги. Тому пробки на під'їздах до Києва стали буденним явищем.

Telegram Logo

Крім того, рішення робити ставку тільки на автомобільний транспорт, пов'язане з екологічними ризиками. Тому цей шлях має межі зростання та представляється тупиковим.

«Тому єдиний шлях — це громадський транспорт не автодорогами. Ми з групою бізнесменів уже замовили проєкт монорейки. І думаю, що до кінця цього року представимо його громадськості», — підсумував Карплюк.

Раніше схожу ідею запуску залізничного мініекспреса з Гостомеля через Бучу-Ірпінь до Києва пропонував глава «Нових облич» Гостомеля Максим Плешко.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини