Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Мітинги за Навального в день послання Путіна: мирно в Москві, жорстко в Петербурзі

Мітинг на підтримку Навального 21 квітня. Фото: Twitter/@thatmikhail

Мітинг на підтримку Навального 21 квітня. Фото: Twitter/@thatmikhail

У Росії 21 квітня пройшли мітинги на підтримку опозиційного політика Олексія Навального, якого посадили до в'язниці на 3,5 роки. За оцінками МВС Росії та незалежних наглядачів, у Москві на мітинг вийшло від 10 до 30 тис. росіян, у Санкт-Петербурзі всього декілька тисяч. Крім того, в цей же день президент РФ Володимир Путін виступив із посланням до Федеральних зборів.

За оцінками МВС РФ, у акціях протесту взяло участь 14,4 тис. людей, з них 6 тис. у Москві, та 4,5 тис. у Петербурзі. Загалом це найвища офіційна оцінка. Росіяни вийшли на вулиці з вимогами надати опозиціонеру лікаря.

У Twitter-акаунті «Навальный LIVE» оцінили кількість учасників у Москві у 60 тис.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Ба більше, підтримати Навального вийшли навіть у Києві, п'ятеро осіб мітингували під посольством РФ.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Скільки людей затримали через мітинг на підтримку Навального

Станом на 22 квітня у ході мітингів затримано 1782 особи. У Москві до відділень поліції потрапило всього 20 осіб. Понад третину від усієї кількості (487 осіб) затримали у Сант-Петербурзі.

У столиці РФ поліція не дозволила мітингувальникам потрапити у ключові місця — Манежну площу та на Луб'янку. Однак ті, хто йшли зі сторони Тверської площі, все-таки змогли потрапити на закриту Луб'янку, а потім дійшли до Цвєтного бульвару, звідки почали розходитися.

Однак у Пітері ситуація була більш напруженою, там проти учасників акції застосовували електрошокери та били при затриманні.

Коментарі

Всі новини