Мін'юст продасть 27 непрацюючих в'язниць на електронних торгах

Міністерство юстиції має намір виставити на продаж через систему ProZorro 27 законсервованих в'язниць, які не використовуються останні два роки.

Про це в ефірі одного з телеканалів сказала заступник міністра юстиції Олена Висоцька, передає «Укрінформ».

«Так, у нас є законсервовані установи. Їх 27, є абсолютно чіткий перелік. Вони не використовуються нашою системою останні два роки. Ми з них почали. Перший найближчий об'єкт був біля Києва — в місті Ірпінь. Другий — ми визначили, що це буде, напевно, цікавий для інвесторів об'єкт, — установа у Львові. І один — в Одесі», — повідомила Висоцька.

Telegram Logo

У всіх порожніх в'язницях персонал зведений до мінімуму — охорони і адміністрації.

У питаннях організації продажів порожнього майна Мін'юст проводить консультації з Фондом держмайна. Відомо, що реалізація буде проходити через систему ProZorro.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

«Ми збираємо повний пакет документів і передаємо в фонд (ФДМ — The Page). Він оголошує прозорі торги через ProZorro, і таким чином буде визначений покупець, за найкращою ціною, звичайно. Частина коштів піде нам за балансовою вартістю. Надлишок піде до держбюджету. І це буде перший раз, коли сама система такого роду наповнює держбюджет», — уточнила Висоцька.

Перший об'єкт для утримання під вартою Мін'юст уже виставив на продаж. Це Ірпінський виправний центр (№ 132), розташований в центрі селища Коцюбинське в 14 км від Києва. Останніх засуджених звідти перевели в інший виправний центр в серпні 2019 року.

Раніше повідомлялося, що Мін'юст планує закривати в'язниці і відкривати приватні СІЗО через брак грошей.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини