Facebook Pixel

Мінцифри планує провести перепис населення у «Дії»

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров висловив плани щодо проведення перепису населення у рамках програми «Дія». Про це він повідомив під час дев'ятого Київського міжнародного економічного форуму (КМЕФ) 12 жовтня 2023 року.

За інформацією Михайла Федорова, Міністерство цифрової трансформації України, співпрацюючи з компанією Apple, запланувало провести перепис населення у 2023 році. З цією метою було прийнято закон, що дозволяє здійснювати перший етап перепису, за якого інформація верифікується онлайн, щоб уникнути необхідності відвідування будинків громадян або щоб люди могли внести свої дані через додаток «Дія». Міністр наголосив, що вони вже активно готуються до перепису населення, включаючи проведення певних етапів реєстрової верифікації.

Quote«Зараз ми робимо кейс, скільки дітей взагалі зникли з радарів. Ми дивимося, скільки дітей виїхали, скільки не мають активності у системі школярів. Ми побачимо ці цифри, скільки дітей вкрала росія, і це будуть катастрофічні цифри», — заявив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Другий рік поспіль форум проходить у Києві в умовах воєнного стану. Цього року він присвячений темі «Люди. Бізнес. Економіка. Ціна свободи».

Основні теми КМЕФ-2023:

  • Інвестиції та страхування воєнних ризиків.
  • Українська енергетика.
  • Міжнародна співпраця у відбудові України.
  • Євроінтеграція та економічна співпраця.
  • Підприємці на фронті.
  • Людський капітал та адаптація до нових викликів.
  • Ментальне здоров’я і нові навички у новій реальності.

Кожен учасник КМЕФ-2023 може підтримати центр реабілітації, протезування та реконструктивної хірургії Superhumans Center. Всі кошти від реєстраційних внесків учасників спрямують на реабілітацію українців, які постраждали від війни.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉