Мер Амстердама запропонувала заборонити продаж марихуани туристам

Мер Амстердама Фемке Халсема запропонувала міській раді заборонити продаж марихуани іноземним туристам.

На її думку, в Амстердамі під час продажу марихуани потрібно застосовувати «критерій проживання», тобто, право підданого королівства, повідомляє NRC Handelsblad.

У листі міській раді мер зазначила, що обмеження знизить привабливість міста для споживачів психоактивних речовин і допоможе боротися з незаконним вирощуванням марихуани.

Telegram Logo

Для того, щоб згладити зростання нелегального обороту марихуани критерій проживання пропонується вводити поетапно.

Відзначимо, що Амстердам став останнім оплотом вільного продажу психоактивних речовин в королівстві. В останні роки правом покупки мають тільки зареєстрованим в Нідерландах. Для Амстердама зроблено виняток.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Довідка. На початок 2021 року в Амстердамі працюють 166 кофешопів. Потреби місцевих жителів можуть задовольнити тільки 68 закладів.

Контекст. Заборона на продаж марихуани іноземним туристам є частиною плану знизити туристичну навантаження на центр міста. Раніше мер Амстердама Фемке Халсема з цими ж цілями пропонувала закрити частину вікон в «кварталі червоних ліхтарів» в центрі міста. Для секс-робітниць пропонувалося організувати спеціальний центр за межами міста.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини