Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

McDonald's звільнив директора через роман з колегою

Фото: Mcdonald's

Фото: Mcdonald's

Виконавчому директору корпорації McDonald's Стіву Істербуку довелося покинути свій пост через роман зі співробітницею компанії, ім'я якої не розголошується. Рада директорів вирішила, що Істербрук продемонстрував недалекоглядність і порушив корпоративну етику компанії, повідомили в McDonald's 3 листопада.

Сам Істербрук визнав, що зробив помилку. «Враховуючи цінності компанії, я згоден з радою директорів, мені пора рухатися далі», — йдеться в його листі, процитованому The New York Times.

Зараз на його посаду призначено Кріса Кемпчинського, який раніше керував підрозділом McDonald's в США.

Істербрук обіймав посаду з 2015 року. За час його правління McDonald's почала співпрацювати із сервісами доставки їжі, впроваджувати технологічні нововведення і розвивати продажі за допомогою програм штучного інтелекту.

За цей час акції компанії подорожчали на 120%. У цьому році капіталізація зросла на 9%, випередивши ріст інших фаст-фудів, що входять в американський індекс S&P500. Британець Істербрук став другим не американцем, який очолив компанію.

Істербрук також входить у правління мережі американських гіпермаркетів Walmart. Чи залишиться він на своїй посаді там, поки неясно.

Секс-скандал чи надмірна консервативність?

Гучних звільнень без звинувачень у сексуальних домаганнях не траплялося вже досить давно.

У далекому 1993 році американська роздрібна мережа Walmart звільнила двох співробітників за те, що жінка, яка вступила у стосунки з колегою, розійшлася з чоловіком, але не отримала офіційного розлучення. Тоді в компанії повідомили, що подібна поведінка суперечить сімейним цінностям, які вони активно підтримують і просувають. З часом Walmart все ж переглянула свої принципи і залишила під забороною тільки відносини між керівником і підлеглим, незалежно від їх сімейного статусу.

Ряд інших відомих компаній, таких як IBM, Corning, Xerox останнім часом також пом'якшили корпоративні правила, що стосуються заборон на службові романи, адже все частіше стали програвати в судах незадоволеним співробітникам.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини