Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Сьогодні відкрили житомирський McDonald's. Скільки закладів мережі вже працюють в Україні

McDonald's відновив роботу в Житомирі. Фото: facebook.com/McDonaldsUA

McDonald's відновив роботу в Житомирі. Фото: facebook.com/McDonaldsUA

У п'ятницю, 28 жовтня, у Житомирі відновила свою роботу мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's. Про це повідомили в пресслужбі компанії.

Так, відновлено роботу житомирського ресторану McDonald’s за адресою вул. Київська, 77.

Також у компанії повідомили про відкриття нових закладів у Києві, зокрема в ТРЦ Respublika Park.

Quote«Приходьте за улюбленими бургерами. П’ятниця — чудовий привід потішити себе смачненьким», — наголосили в McDonald’s.

Станом на 28 жовтня свою роботу на території України поновили вже 43 ресторани McDonald’s, 37 із них працюють у Києві та Київській області.

Скуштувати страви можна в залах ресторанів McDonald’s, а також зробивши замовлення через експрес-вікна, на МакДрайв або через доставку McDelivery, яку здійснює компанія Glovo (послуга доступна не всюди — The Page).

Як працює McDonald's у повітряну тривогу

Відповідно до нових протоколів безпеки в ресторанах мережі працюють системи сповіщення в разі оголошення повітряної тривоги.

Після оголошення повітряної тривоги заклади зачиняються, а працівники та відвідувачі мають перейти до найближчого укриття.

Після скасування тривоги ресторани McDonald's продовжують роботу лише за годину. Цей час потрібен для ввімкнення й налаштування обладнання та підготовки працівників до роботи.

У разі оголошення повітряної тривоги менш ніж за годину до закриття ресторани відкривають лише наступного дня.

Не працюють ресторани мережі й під час відключення електроенергії. Як і у випадку з повітряною тривогою, заклад поновлює роботу за годину після увімкнення світла.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини