У київському метро на станції «Оболонь» помітили натовпи пасажирів після введення жорсткого карантину та спецперепусток.
Про це написали у групі «Життя Оболонського району та Мінського масиву» у Facebook.

Громадян обурила кількість пасажирів у метро. Серед можливих причин кияни назвали те, що представники бізнесу домоглися надання їхнім працівникам перепусток.

Натовпи на станції «Оболонь». Фото: Facebook / Життя Оболонського району та Мінського масиву
За іншою версією, натовпи є наслідком збільшення інтервалу між рухом потягів метро. Деякі коментатори закликали владу міста скасувати локдаун, якщо його ніхто не дотримується.
Крім того, деякі громадяни заявили про ймовірність використання пасажирами фейкових перепусток, адже їх неважко надрукувати самотужки.

Натовпи в метро Києва. Фото: Facebook / Життя Оболонського району та Мінського масиву
Зокрема, за даними консалтингового агентства «А+С Україна», тиждень транспортного колапсу коштував киянам 81,3 млн грн.
Контекст. Київська влада ввела жорсткий карантин, який повинен діяти щонайменше до 16 квітня. Водночас заборонено роботу шкіл і дитячих садків, а весь громадський транспорт працює за спецперепустками.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також
Рятувати маленькі серця попри війну: як EVA та фонд «Твоя опора» підтримали зруйнований кардіоцентр