Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Литва заборонила в'їзд московському патріарху Кирилу

Патріарх Кирило не зможе відвідати Литву до 23 червня 2027 року. Фото: Вікіпедія

Патріарх Кирило не зможе відвідати Литву до 23 червня 2027 року. Фото: Вікіпедія

Литва заборонила в'їзд до країни патріарху російської православної церкви Кирилу через його підтримку російського вторгнення в Україну.

Цю інформацію підтвердили у середу в Міністерстві внутрішніх справ країни, повідомляє Литовське національне радіо та телебачення LRT.

Священнослужителя внесли до списку небажаних гостей ще 23 червня, але досі публічно про це не повідомляли.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Рішення було прийнято після врахування пропозиції Міністерства закордонних справ.

За даними МВС Литви, патріарха Кирила включено до списку через те, що він свідомо заперечує територіальну цілісність і суверенітет України, виправдовує та підтримує агресивні дії росії, які грубо порушують норми та принципи міжнародного права.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Патріарх Кирило, близький соратник Владіміра Путіна, є одним із найактивніших прихильників війни проти України, який неодноразово публічно позитивно висловлювався про російську агресію, що триває», — йдеться у повідомленні.
Quote«Патріарх Кирило в російських пропагандистських ЗМІ відкрито називає народ України «учасником нацистського режиму», який має бути депортований або знищений. 27 лютого 2022 року Патріарх Кирило благословив російських воїнів, які беруть участь у війні проти України, і дав канонічне виправдання війні, яку розв’язала росія», – йдеться у повідомленні.

Патріарх Кирило не зможе відвідати Литву до 23 червня 2027 року.

Нагадаємо, навесні Литва пропонувала ввести санкції проти Кіріла на рівні Євросоюзу, але в червні 2022 року під час затвердження шостого пакету санкцій проти росії його виключили зі списку за ініціативою Угорщини.

Коментарі

Всі новини