Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

УПЦ МП у Львові — усе. Відповідне рішення ухвалила Львівська міськрада

Зустріч патріарха Московського та всієї Русі Кирила та президента рф Володимира Путіна з ієрархами УПЦ. Фото: kremlin.ru

Зустріч патріарха Московського та всієї Русі Кирила та президента рф Володимира Путіна з ієрархами УПЦ. Фото: kremlin.ru

У четвер, 30 червня, на засіданні сесії Львівської міської ради депутати проголосували за заборону функціонування Української православної церкви Московського патріархату на території населеного пункту. Окрім того, під заборону потрапила також Українська правовірна греко-католицька церква «Група Догнала».

Як повідомив на своїй фейсбук-сторінці депутат Юрій Ломага, зазначені структури загрожують національній безпеці нашої держави.

Quote«Діяльність цих структур носить відвертий антидержавницький і антиукраїнський характер, а з огляду на факти, які відбулися на території Львівської міської територіальної громади, свідому та відкриту спекуляцію на релігійних віруваннях наших громадян із боку російських окупантів, зокрема, щодо діяльності на території України Української православної церкви Московського патріархату та Української правовірної греко-католицької церкви «Група Догнала», яка призводить до штучного протистояння та розколу українського суспільства на релігійній основі, задля консолідації українського народу ми ухвалили відповідне рішення», — йдеться в повідомленні Ломаги.

Контекст. Наприкінці травня, за даними УП, Українська православна церква Московського патріархату адміністративно відокремилася від РПЦ, але зі збереженням духовного спілкування.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Бориспільська міськрада заборонила діяльність УПЦ МП 6 травня 2022 року, Броварська міська рада — 13 червня 2022 року.

16 червня Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній поскаржився послам країн ЄС, а також в ООН, ОБСЄ та інші міжнародні організації. Він заявив про «численні випадки незаконних рішень органів місцевого самоврядування України про заборону або зупинення діяльності УПЦ МП».

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини