Facebook Pixel

L Brands продасть Victoria's Secret за $525 млн

Фонд прямих інвестицій Sycamore Partners придбає контрольний пакет акцій Victoria's Secret у L Brands. У рамках угоди мережу магазинів білизни оцінили в $1,1 млрд.

Як повідомило видання The Wall Street Journal, бізнес з продажу білизни виділять в окрему компанію, а Sycamore придбає 55% Victoria's Secret. Компанія L Brands, яка залишить собі 45% акцій, планує витратити виручені від угоди $525 млн на закриття боргів.

Також після завершення угоди CEO L Brands мільярдер Леслі Векснер піде у відставку з посади голови ради директорів, але залишиться її членом. Власне, він і заснував компанію та керував нею понад 50 років.

Telegram Logo

У ході попередніх торгів 20 лютого акції L Brands впали на 11,6%. Станом на 19 лютого капіталізація компанії склала близько $7 млрд, водночас у 2015 році вона складала $29 млрд.

Контекст. Керівник ритейлера L Brands і власник марки Victoria's Secret 82-річний Леслі Векснер почав вести переговори про продаж бізнесу з виробництва жіночої білизни або його частини ще наприкінці січня цього року.

У листопаді минулого року L Brands оголосила про скасування щорічного шоу Victoria's Secret Fashion. Скасування сталося вперше за 25 років. Компанія пояснила своє рішення тим, що їй потрібно провести роботу над «відтворенням свого іміджу».

Векслер заснував L Brands і незмінно керує нею майже 50 років. Він один з найстаріших генеральних директорів США.

Він купив Victoria's Secret за $1 млн у 1982 році. Тоді це була невелика мережа магазинів нижньої білизни в Сан-Франциско.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини