Facebook Pixel

Власник Victoria's Secret почав переговори про продаж бренду

Керівник ритейлера L Brands і власник марки Victoria's Secret 82-річний Леслі Векснер веде переговори про продаж бізнесу з виробництва жіночої білизни або його частини. Про це повідомила газета The Wall Street Journal з посиланням на джерела.

Він також обговорює можливість відходу з поста головного виконавчого директора L Brands.

Статок Векснера та його сім'ї журнал Forbes на 29 січня оцінює в $4,6 млрд.

Telegram Logo

L Brands (крім Victoria's Secret вона також володіє мережами Bath&Body Works і Pink), річний оборот якої складає близько $13 млрд, довгий час домінувала на ринку нижньої білизни США. Проте протягом останніх років компанія зазнає фінансових труднощів.

Акції L Brands минулого року подешевшали на 29%. Капіталізація компанії становить $5,68 млрд – проти $29 млрд у 2015 році (рекорд для L Brands).

Минулого року нью-йоркський хедж-фонд Barington Capital, який купив невеликий пакет акцій L Brands, запропонував розглянути питання поділу швидкозростаючої мережі Bath&Body Works і проблемної Victoria's Secret. Він розкритикував діяльність компанії і поставив під сумнів незалежність її правління. Пізніше L Brands і Barington домовилися про деякі зміни в системі управління. Ці домовленості дозволили Векснеру залишитися в раді директорів.

Контекст

У листопаді минулого року L Brands оголосила про скасування щорічного шоу Victoria's Secret Fashion. Скасування сталося вперше за 25 років. Компанія пояснила своє рішення тим, що їй потрібно провести роботу над «відтворенням свого іміджу».

Векслер заснував L Brands і незмінно керує нею майже 50 років. Він один з найстаріших генеральних директорів США.

Він купив Victoria's Secret за $1 млн у 1982 році. Тоді це була невелика мережа магазинів нижньої білизни в Сан-Франциско.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини