IT

Kyiv Smart City: Київ втратив позиції та ризикує вилетіти з рейтингу «розумних» міст

Київ опустився в рейтингу «розумних» міст світу. Фото: Pixabay

Київ опустився в рейтингу «розумних» міст світу. Фото: Pixabay

Київ посів 98-ме місце в рейтингу найбільш «розумних» міст світу, втративши за рік 6 позицій, повідомляється на сайті IMD.

Очолює рейтинг Сінгапур (Сінгапур), далі йдуть Гельсінкі (Фінляндія), Цюрих (Швейцарія), Окленд (Нова Зеландія), Осло (Норвегія), Копенгаген (Данія), Женева (Швейцарія), Тайбей (Тайвань), Амстердам (Нідерланди) і Нью-Йорк (США).

Telegram Logo

Однак Київ може втратити місце в рейтингу «розумних» міст.

«Цього року в місті відбулися значні зміни в керівництві IT-інфраструктури міста. Це певною мірою зупинило впровадження нових проєктів у місті, поки інші міста продовжували роботу. Без кардинальних і швидких змін цей негативний тренд тільки погіршуватиметься», – повідомили на каналі Kyiv Smart Sity.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Рейтинг «найрозумніших» міст світу склали обсерваторія Smart City Центру світової конкурентоспроможності IMD спільно із Сінгапурським університетом технологій та дизайну. У ньому представлені основні висновки щодо того, яку роль в епоху COVID-19 відіграють технології. Сотні жителів зі 109 міст світу були опитані у квітні і травні 2020 року щодо технологічних можливостей свого міста в п'яти ключових галузях: здоров'я та безпека, мобільність, діяльність, можливості й управління.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини