Кредити під 5-9% стануть можливими з 1 лютого — Гончарук

Фото: «Цензор.НЕМАЄ»

Фото: «Цензор.НЕМАЄ»

Програма підтримки малого і середнього підприємництва, що передбачає кредитування під 5-9% річних, запрацює з 1 лютого 2020 року. Про це повідомив у Facebook прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

Передбачається видача кредитів до 1,5 млн грн строком на п'ять років під:

  • 5% річних, якщо обіцяна виручка до 25 млн грн і створюються мінімум два робочих місця;
  • 7% річних – для бізнесу з виручкою до 25 млн грн, який не створює нових робочих місць (але з можливістю знизити її на 0,5 відсоткових пункти за кожного нового працівника);
  • 9% річних – для працюючого бізнесу з виручкою 25-50 млн грн.

Сам учасник повинен інвестувати 20% власних коштів від усіх видатків, підкреслив прем'єр.

«Для участі знадобиться бізнес-план, позитивна фінансово-кредитна репутація та платіжна дисципліна. Стартапи зможуть брати участь тільки з початку своєї діяльності, а діючий бізнес — якщо працює щонайменше 12 місяців», — розповів Гончарук.

Кредити можна буде брати бізнесу в будь-якій сфері діяльності.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Чи отримає Україна транш МВФ: що відомо на 5 червня

Розгляд надання Україні кредиту Міжнародним валютним фондом (МВФ) заплановано на 9 червня. А точні умови угоди можна буде дізнатися незабаром після зустрічі Виконавчої ради фонду, коли меморандум буде опубліковано на сайті установи.

Київ залишився без ресторанів і кафе – Кличко пояснив, чому

Влада Києва відклала прийняття рішення для відкриття ресторанів, кафе та басейнів. Про це на брифінгу заявив мер столиці Віталій Кличко.

Соціальна дистанція: як зробити офіс безпечним

Дотримання соціальної дистанції, жорсткі вимоги до клінінгу та дезінфекції приміщень — це лише верхівка айсберга трансформації офісних приміщень в Україні. Про це The Page розповіла керівник департаменту представлення інтересів міжнародних орендарів у сфері офісної нерухомості компанії Cushman & Wakefield в Україні Вікторія Горулько.