Facebook Pixel

У Жеваго спростували чутки про оголошення бізнесмена в розшук

Костянтин Жеваго. Фото: УНІАН

Костянтин Жеваго. Фото: УНІАН

Опублікована в ЗМІ інформація про оголошення Костянтина Жеваго в міжнародний розшук не відповідає дійсності, повідомляє пресслужба бізнесмена.

За словами адвокатів Жеваго, наразі жодних офіційних підтверджень цієї заяви від Інтерполу немає. Водночас юристам Костянтина Жеваго відомо про подання українським бюро Інтерполу оголошення в міжнародний розшук. На їхню думку, це стало продовженням незаконного кримінального переслідування підприємця.

«Ми знаємо, що Інтерпол розглядає цю справу, але остаточне рішення ще не ухвалено. Звертаємо увагу, що клопотання українського бюро Інтерполу було направлено до центрального офісу організації ще в жовтні 2020 року. Тривалість його розгляду свідчить про те, що наведені в документі аргументи є непереконливими й вимагають ретельного вивчення», — додали в пресслужбі.

Telegram Logo

Адвокати Костянтина Жеваго перебувають у співпраці з усіма зацікавленими органами, зокрема міжнародними інститутами, і надали вичерпну інформацію. У разі доведення справи до суду звинувачення будуть доказово спростовані.

Юристи вважають, що чергову плітку запущено для дезінформації партнерів бізнесмена та введення в оману громадськості.

«Це стало прямим наслідком оголошеної владою так званої «боротьби з олігархами» та змови великих олігархічних груп-монополістів, наближених до влади, які хочуть знищити весь чесний і прозорий бізнес в Україні», — пише пресслужба.

Також повідомляється, що Костянтин Жеваго готовий до відкритого, об'єктивного та неупередженого юридичного процесу.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини