Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Жеваго першим у Європі запустив безпілотні самоскиди на своїх кар'єрах

Скриншот/youtube.com

Скриншот/youtube.com

Залізорудна компанія Ferrexpo олігарха Костянтина Жеваго почала промислову експлуатацію безпілотних самоскидів на Єристовському гірничо-збагачувальному комбінаті.

Про це компанія повідомляє в відеоматеріалі.

«Створений парк автономних вантажівок компанії Ferrexpo перейшов від тестового режиму до режиму промислової експлуатації», — заявив Кріс Соціо, генеральний директор Єристівського ГЗК.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За словами гендиректора, компанія стала першою в СНД і Європі, яка впровадила автономні самоскиди в кар'єрних роботах. Нововведення дозволить зменшити операційні витрати, забезпечить безпечне видобування і відсутність персоналу в небезпечному середовищі.

Устаткування по забезпеченню автопілота встановлено Autonomous Solutions Inc (ASI) з США. Компанія відома розробками програм випробувань на міцність роботів Ford і автоматизації дистанційного керування ескалаторів для очищення від наслідків зсуву рудника Бінгем-Каньйон (Rio Tinto Group).

Підписуйтесь на нас в Google News!

У Ferrexpo додали, що розглядають можливість електрифікації та впровадження акумуляторних технологій. Це дозволить зменшити залежність від двигунів внутрішнього згоряння і відповідно скоротити викиди в атмосферу.

Раніше повідомлялося, що Ferrexpo запустила автоматичний диспетчерський центр на Єристовському ГЗК.

Коментарі

Всі новини