Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ferrexpo запустила на Полтавському ГЗК інвестиційний проєкт за $100 млн

Фото: Ferrexpo

Фото: Ferrexpo

Полтавський ГЗК, який входить до групи Ferrexpo, запустив новий технологічний комплекс з виробництва готової продукції «Секція №9» збагачувальної фабрики.

Загальна вартість проєкту перевищила 3 млрд грн, або $100 млн. Така інвестиція дозволила забезпечити надходження до державного та місцевого бюджетів близько 400 млн грн. Про це йдеться у пресрелізі компанії.

За прогнозами підприємства, запуск комплексу приноситиме до 300 млн грн до бюджетів щороку. Також уже створено нові робочі місця.

Quote«Попри об'єктивні труднощі й нестабільність світового галузевого ринку компанія змогла реалізувати проєкт у рамках плану інвестицій Ferrexpo у сталий розвиток», — зазначив голова правління Полтавського ГЗК Віктор Лотоус.

«Секція №9» — це комплекс виробничого ланцюга, який містить додаткові ділянки дроблення та збагачення, нову електропідстанцію, додаткові конвеєрні лінії, а також систему передачі підготовленої сировини та готової продукції», — пояснили в компанії.

Цей проєкт дозволить випускати близько 2 млн тонн готової продукції, що надасть підприємству можливість збільшити об'єми реалізації на близько 2 млрд грн щороку.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини