Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Компанія Apple назвала 2019-й роком сервісів

Фото: Apple

Фото: Apple

В Apple минулий 2019 рік назвали роком сервісів, оскільки компанія запустила цілий ряд нових послуг, таких як Apple Arcade, Apple TV, Apple News+ і Apple Card.

Крім цього, за даними компанії, магазин додатків App Store, сховище музики Apple Music і хмарне сховище даних iCloud продовжили успішно розвиватися.

Apple Card і Apple Pay

Запуск віртуальної платіжної картки дасть користувачам можливість купувати нові iPhone в розстрочку на 24 місяці, а користувачі Apple Pay в 2019 році крім іншого змогли скористатися електронними квитками на вході на стадіони та інших розважальних майданчиків на iPhone і Apple Watch.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Apple TV+

Новий потоковий відеосервіс, який запустили як конкурента Netflix вже встиг привернути увагу користувачів, завдяки ексклюзивним серіалам «Ранкове шоу», «Дікінсон», «Заради всього людства», «Бачити» і «Слуга» і отримати багаторазові номінації на «Золотий глобус».

App Store

За даними компанії магазин додатків щодня відвідують понад 500 млн людей, а від моменту запуску в 2008 році розробники заробили понад 155 млрд доларів і чверть цього прибутку припадає на 2019 рік.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Користувачі App Store в період новорічних свят витратили рекордні 1,4 млрд доларів, що на 16% більше, ніж у минулому році, а за перший тиждень 2020 року в магазині додатків було витрачено 386 млн доларів, що на 20% більше, порівняно з початком 2019.

Apple Music

В музичному сервісі є більше 60 мільйонів пісень, тисячі різних плейлистів і щоденні збірки, а радіостанція Beats 1 пропонує ексклюзивні шоу від Frank Ocean, Nicki Minaj, The Weeknd, DJ Khaled і Елтона Джона.

iCloud

На хмарному сховищі можна тримати фотографії, відео, файли з даними додатків, доступні на всіх пристроях, а функція Family Sharing передбачає давати можливість максимум шістьом користувачам спільно користуватися службами Apple, включаючи Apple TV, Apple News+, Apple Arcade, Apple Music і план зберігання iCloud.

Подкасти

У 155 країнах для слухачів доступні до 800 тис. подкастів з різними аудиошоу.

Apple Arcade

Сервіс вже містить більше 100 ігор, а протягом 2020 року в компанії пообіцяли продовжити додавати нові.

Коментарі

Всі новини