Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Поганий приклад рф: Китай готов «без вагань» йти війною за Тайвань

КНР готова воювати за Тайвань. Фото: Pixabay

КНР готова воювати за Тайвань. Фото: Pixabay

Китайське Міноборони анонсувало невідкладний військовий наступ на Тайвань у разі проголошення ним незалежності. Про це заявив головний представник відомства у КНР Вей Фенхе під час бесіди зі своїм колегою зі США Ллойдом Остіном.

Quote«Якщо хтось наважиться відокремити Тайвань від Китаю, то китайська армія не вагаючись почне війну, хоч би якими були можливі втрати», — наводять слова китайського представника ЗМІ

Як пише CNN, американська сторона заявила, що китайська армія стає більш агресивною, небезпечною та непрофесійною. Китайській візаві відповів, що Вашингтон підкидає дров у вогонь, продаючи Тайбею озброєння.

Quote«США знову оголосили про продаж зброї Тайваню, що серйозно підірвало суверенітет та інтереси безпеки Китаю. Китай рішуче виступає проти цього і рішуче засуджує це», — йдеться у заяві Китаю.

Сторони також торкнулись теми повномасштабного вторгнення рф в Україну. Під час обговорення останньої глава Пентагону нагадав про неприпустимість надання Китам допомоги росії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Китай не надавав Росії воєнної допомоги. Це точно», — підкреслив Ву.

Контекст. Тайвань — частково визнана держава у Східній Азії, яка має широке дипломатичне визнання. Була одним із засновників ООН та постійним членом її Ради Безпеки.

США підтримують Тайвань. Зокрема, наприкінці травня американський президент Джо Байден заявив, що його країна готова до прямого військового втручання у випадку якщо Китай вторгнеться в Тайвань

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини