Facebook Pixel

Головою правління «Київміськбуду» став Василь Олійник

Наглядова рада ПрАТ «ХК «Київміськбуд» призначила головою правління — президентом Василя Олійника. Раніше він обіймав посаду віцепрезидента компанії.

Про це пише «Інтерфакс-Україна».

Що відомо про нового очільника «Київміськбуду» Василя Олійника

Олійник працює у будівельній сфері 43 роки. Пройшов шлях від слюсаря і бетонщика до очільника великих будівельних компаній. У 2011 році став директором ТОВ «Столичні будтехнології», а у 2018 році очолив велику генпідрядну компанію ТОВ «Спецбуд-моноліт». Ці підприємства побудували понад мільйон квадратних метрів житла і 244 тис. кв. м адміністративних і комерційних споруд у Києві. Остання була партнером Stolitsa Group Владислави Молчанової.

З 24 січня 2024 року був призначений віцепрезидентом «Київміськбуду», є членом правління.

Першочерговим завданням на посаді голови правління — президента Олійник бачить розробку плану відновлення роботи компанії, перезапуск будівництва об'єктів чергами по кілька комплексів.

Чому Київміськбуд змінив очільника

20 грудня 2023 року Наглядова рада «Київміськбуду» звільнила голову правління Ігоря Кушніра, тимчасовим виконувачем обовʼязків обрали Едуарда Шевчука.

4 липня 2023 року журналісти Bihus.Info. опублікували розслідування, у якому йшлося про те, що дружина президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра володіє віллою у Франції, що обійшлася у 20 млн євро. Водночас на початку 2023-го «Київміськбуд» тимчасово зупинив будівельні роботи та просив про додаткове фінансування з бюджету. 80% «Київміськбуду» належить громаді міста Києва.

Також 5 липня журналісти видання дізналися, що Ігор Кушнір зі своєю дружиною Оксаною у травні цього року піднялися на Еверест. Для цього посадовець виїхав за кордон, використовуючи довідку про інвалідність. Підйом на Еверест обійшовся подружжю в $150 тис. За час повномасштабної війни Кушнір зміг загалом пробути за кордоном приблизно 8 місяців.

6 липня Наглядова рада спільно з правлінням ПрАТ «Київміськбуд» відсторонили від керівництва компанією Ігоря Кушніра. Паралельно на засіданні було ухвалено рішення про проведення аудиту діяльності компанії.

Подякувати 🎉