Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Китай послабив обмеження щодо COVID-19: які наслідки можуть бути

Китай послаблює обмеження щодо COVID-19. Епідеміологи лякають зростанням кількості смертей. Фото: Reuters

Китай послаблює обмеження щодо COVID-19. Епідеміологи лякають зростанням кількості смертей. Фото: Reuters

На фоні послаблень обмежень щодо COVID-19 епідеміологи прогнозують зростання смертей в Китаї до 2 млн.

Китай продовжує послаблювати обмеження щодо COVID-19. В суботу в Пекіні демонтували кабіни для тестувань на вірус. На півдні в Шеньчжені влада більше не вимагатиме від пасажирів тестів для поїздок, повідомив Reuters.

Агенція пояснює, що Китай прагне зробити свою політику нульового COVID-19 більш цілеспрямованою на тлі різкого економічного спаду та песимістичних настроїв в суспільстві.

Шеньчжень не тільки скасовує вимогу показати тести в громадському транспорті. Тут вже можна більш вільно відвідувати парки.

В столиці КНР Пекіні закриваються додаткові пункти тестувань: місто більше не вимагає показати негативні тести для покупок в супермаркетах. А з понеділка і в метрополітені можна буде їздити спокійно.

QuoteЗа даними Reuters, на 2 грудня в Китаї були зареєстровані 5233 смерті від COVID-19 та 331952 випадки захворювання з симптомами нової епідемії.

Епідеміологи прогнозують зростання смертей від COVID-19

Тим не менш, епідеміологи нагадують: материковому Китаю загрожує понад 2 мільйони смертей, якщо він послабить обмеження COVID-19, як це вже зробив Гонконг. Про це минулого місяця заявив Чжоу Цзятун, голова Центру контролю захворювань у південно-західному регіоні Гуансі, в журналі Shanghai Journal of Preventive Medicine. Він також прогнозує, що кількість заражень може зрости до понад 233 мільйонів.

В червні епідеміологи з Китаю та США прогнозували до 1,55 млн смертей при відмові від жорстких обмежень. У той же час, дослідники з Університету Фудань у Китаї заявляли, що більшості смертей можна запобігти через вакцинацію.

Цього тижня британська науково-інформаційна та аналітична компанія Airfinity опублікувала прогноз на 1,3 — 2,1 млн смертей від віруса в Китаї, якщо країна скасує політику нульового поширення COVID. Аналітики нагадали про низькі показники вакцинації та ревакцинації, а також відсутність гібридного імунітету у мешканців КНР.


Нагадаємо, в липні минулого року Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) наголошувала, що COVID-19 знищив 22 млн робочих місць в багатьох країнах.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини