Facebook Pixel

Китай після розмови Сі із Зеленським відправить спецпредставника в Україну

Китай направить свого представника з візитом в Україну та до інших країн для консультацій про врегулювання війни. Про це заявила речниця МЗС Китаю Хуа Чуньїн після телефонної розмови лідера Китаю Сі Цзіньпіна з президентом України Володимиром Зеленським.

Ось деякі цитати з її Твіттера, у яких війну в Україні вона називає винятково «кризою»:

Quote«Китай відправить спеціального представника китайського уряду з питань Євразії в Україну та інші країни для поглибленого спілкування з усіма сторонами щодо політичного врегулювання кризи в Україні».
Quote«Як постійний член Ради Безпеки ООН і відповідальна велика країна Китай не сидітиме склавши руки, не підливатиме оливу у вогонь і тим паче не використовуватиме ситуацію для власної вигоди».
Quote«Ми сподіваємося, що всі сторони серйозно замисляться над українською кризою й спільно шукатимуть шляхи досягнення тривалого миру та стабільності у Європі через діалог».

За словами речниці, зараз, коли «раціональне мислення та голоси зростають», важливо скористатися можливістю й створити «сприятливі умови для політичного врегулювання кризи».

Президент Володимир Зеленський 26 квітня 2023 року провів першу після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну телефонну розмову з лідером Китаю Сі Цзіньпіном.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉