Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Кирило Тимошенко звільняється: на Україну чекають масштабні кадрові зміни

Кирило Тимошенко звільняється. Фото: Тимошенко

Кирило Тимошенко звільняється. Фото: Тимошенко

23 січня 2023 року заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко заявив про своє звільнення з посади. Після цього на сайті Президента України вийшов відповідний Указ.

Quote«Дякую Президенту України Володимиру Зеленському за довіру та можливість робити добрі справи щодня й щохвилини. Дякую кожному очільнику обласних військових адміністрацій. Ми з вами змогли побудувати найпотужнішу команду в країні. Ви дійсно круті. Ви справжні воїни світла! Дякую мерам міст за конструктив у суперечках. Дякую крутій команді Директорату з питань регіональної політики Офісу Президента. Без вас нічого б не було. Дякую всім українцям за довіру до нашої справи. Дякую ЗСУ, що вберегли й бороните нашу країну», — написав Тимошенко у своїй заяві.

Відомо, що його місце, ймовірно, посяде Олексій Кулеба.

Quote«Звільнити ТИМОШЕНКА Кирила Владленовича з посади заступника керівника Офісу Президента України згідно з поданою заявою», — зазначено на сайті президента.

Також відомо, що у відставку подали низка чиновників: перший заступник Генпрокурора Симоненко, а також глави кількох обласних адміністрацій, з-поміж них — голова Херсонської ОВА Ярослав Янушевич і Дніпропетровської Валентин Резніченко. Проте відповідного указу президента ще немає.

Нагадаємо, що 27 грудня 2022 року Кабмін практично повністю замінив незалежних членів наглядової ради Приватбанку.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини