Капіталізація біткоїну перевищила $1 трлн. Купувати чи ні?

Біткоїн (BTC) ступив в трильйон капіталізації, ціна якого досягла сьогодні ввечері 54,4 тис. за монету.

Курс BTC за останню добу виріс ще на 4%, після того як раніше на цьому тижні вперше перевищив $50 тис. Сукупний обсяг усіх випущених до моменту публікації біткоїнів оцінюється в 18 633 068 BTC.

Подальшому зростанню першої криптовалюти сприяли нещодавні заяви інституційних учасників ринку про переведення частини капіталів у біткоїн. На користь біткоїну висловилися найбільші і найстаріші банки, а також інвестиційні фонди. Нещодавно до числа його друзів приєднався і найбільший в світі за розміром активів інвестбанк BlackRock.

Telegram Logo

Також підтримку біткоїну традиційно висловлює інноватор Ілон Маск, який періодично пише про нього в twitter. Організована ним компанія з виробництва електрокарів Tesla в перший тиждень лютого вклала $1,5 млрд у біткоїн.

З моменту запуску мережі біткоїн досяг такої капіталізації всього за 145 місяців або 12 років. Для прикладу, свій перший трильйон Apple отримала через 42 роки. Тепер подальший шлях BTC тільки до капіталізації золота. Ринкова вартість всього добутого золота зараз близько $10,6 трлн.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

За поточних цін і комісій майнери біткоїну заробляють близько $50 млн в день (~$1,5 млрд на місяць). Якщо ціна досягне $100 тис., то їхній заробіток буде близько $3 млрд на місяць.

Згідно з прогнозом засновника проєкту Crypto Mentors Микити Сьомова, в середньостроковій перспективі переважає тренд покупця. На його думку, ключові середньострокові рівні підтримки BTC — $42 240 і $33 840. Якщо ціна залишиться вище максимального обсягу тижня, то працювати потрібно буде виключно від лонга, тобто, орієнтуватися на подальше зростання BTC.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини