Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Після з’їзду «Слуги народу» очікуються кадрові зміни в уряді — Арахамія

Кадрові зміни в уряді будуть на початку жовтня. Фото: facebook.com/david.braun.50951

Кадрові зміни в уряді будуть на початку жовтня. Фото: facebook.com/david.braun.50951

Подробиці кадрових змін у Кабінеті міністрів, зокрема, імена кандидатів на посади, стануть відомі після великого виїзного засідання парламентської фракції «Слуга народу» в Трускавці. Про це повідомив голова фракції Давид Арахамія в ефірі телеканалу «Україна 24».

Quote«Зміни будуть. До того ж я анонсував їх до кінця вересня. Ми трохи затримуємося. Умовно це буде перша декада жовтня. Ми будемо обговорювати ці питання в Трускавці. І якраз, я думаю, після повернення вже будуть плюс-мінус анонсовані кандидати й, відповідно, зберігати це у секреті не буде жодного сенсу», — сказав Арахамія.

Контекст. Парламентська фракція партії «Слуга народу» проведе виїзне засідання фракції у Трускавці 1-2 жовтня. Захід проходитиме у готелі Rixos-Prykarpattya. Проводитимуться брифінги керівництва, представників партії, фракції, а також запрошених гостей.

Раніше глава партії, перший заступник глави фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко заявляв, що парламентарі на виїзному засіданні разом із Президентом, членами уряду й керівниками силових відомств обговорять стратегічні питання розвитку країни.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини