Facebook Pixel

Досвід Компартії Китаю в управлінні державою гідний запозичення – Арахамія

Партія «Слуга народу» вважає КНР важливим стратегічним партнером країни й має намір переймати досвід Комуністичної партії Китаю (КПК) щодо управління економікою та побудови держави. Про це в інтерв'ю китайським ЗМІ заявив глава політради «Слуги народу» Давид Арахамія, повідомляє агентство «Сіньхуа».

Він підкреслив, що принципи партій влади України та Китаю багато в чому збігаються, оскільки їхнім девізом є служіння народу. Арахамія зазначив, що КПК представлена в кожному населеному пункті країни й що цей досвід неодмінно потрібно переймати.

Україна також сподівається перейняти позитивний досвід Китаю щодо економічного розвитку. За його словами, Київ високо цінує можливість брати участь у китайській ініціативі «Пояс і шлях», яка підсилює транзитний потенціал України, і бачить великі перспективи в співпраці з КНР у галузі освіти, туризму та культури.

Додатково. Україна і Китай 30 червня підписали міжурядову угоду для реалізації спільних проєктів у сфері будівництва інфраструктури. Інформація про це з'явилася на сайті Кабміну 6 липня.

Угода передбачає виділення Китаєм кредитних коштів на пільгових умовах. Що саме буде побудовано за кредитні гроші, сторони домовилися докладніше обговорити пізніше.

Агентство Associated Press повідомило, що незадовго до підписання угоди (24 червня) Україна відкликала свій підпис під закликом до ретельнішого розслідування порушень прав людини в Сіньцзян-Уйгурському автономному окрузі. До цього Київ поставив свій підпис разом із чотирма десятками країн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉