Facebook Pixel

Слідом за Аваковим: Кабмін звільнив Антона Геращенка і вже знайшов йому заміну

Кабмін звільнив Антона Геращенко та призначив двох заступників МВС. Фото: УНІАН

Кабмін звільнив Антона Геращенко та призначив двох заступників МВС. Фото: УНІАН

Після того як глава Міністерства внутрішніх справ (МВС) Арсен Аваков подав заяву про відставку, Кабінет міністрів на засіданні 4 серпня звільнив його заступника Антона Геращенка.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив народний депутат від «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко. Водночас уряд призначив заступниками міністра Мері Акопян і Богдана Драпятого.


Антон Геращенко до листопада 2014 року був позаштатним радником міністра внутрішніх справ. Заступником міністра він став у вересні 2019-го. Був депутатом Верховної Ради VIII скликання, ініціатором створення сайту «Миротворець».

Telegram Logo

Щодо Мері Акопян, то вона була директоркою Департаменту міжнародного співробітництва МВС, а Богдан Драпятий раніше керував секретаріатом правоохоронного комітету Верховної Ради, який до переходу до МВС очолював Денис Монастирський.


Контекст. Нагадаємо, 15 липня Верховна Рада затвердила відставку ексміністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Його замінив колишній глава комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський, чию кандидатуру запропонував президент Володимир Зеленський.

Коментарі

Всі новини