Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Російське командування всерйоз замислилося над відступом із Херсона – британська розвідка

Херсон: росіяни готуються до відступу — розвідка. Фото: Генштаб ЗСУ

Херсон: росіяни готуються до відступу — розвідка. Фото: Генштаб ЗСУ

Заяви російського вищого військового командування, ймовірно, свідчать про розгляд ними можливості виведення суттєвої частини своєї армії з правобережної частини Херсонщини. Про це йдеться у свіжому звіту розвідки Міноборони Великої Британії.

Аналітики наводять слова новопризначеного російського командувача Сергія Суровікіна, який назвав ситуацію навколо тимчасово окупованого Херсона «напруженою». Також вони наголошують на тому, що він підтримав плани щодо необхідності «евакуювувати» місцеве населення з правобережжя на лівий берег, до Криму та на росію.

У британській розвідці розцінюють такі його заяви як «вельми незвичні».

Quote«Ймовірно, це вказує на те, що російська влада всерйоз розглядає можливість виведення значної частини своїх військ із району на захід від річки Дніпро», — зазначають вони у звіті.

Експерти підкреслюють, що в умовах понищених мостів зробити це окупантам буде непросто. Вони допускають, що, найімовірніше, російським загарбникам доведеться розраховувати на «тимчасовий міст із барж, який добудували під Херсоном останніми днями, і підрозділи з наведення понтонних переправ, які працюють у кількох місцях».

Контекст. Нагадаємо: напередодні російський диктатор Путін підписав указ про введення «воєнного стану» в окупованих Донецькій, Луганській, Запорізькій і Херсонській областях України. В Офісі президента це рішення назвали способом легалізувати мародерство та розграбування майна українців перед черговим «перегрупуванням» військ рф.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини

Англійська онлайн: п'ять помилок під час вивчення мови

IT
партнерський матеріал