Facebook Pixel

«Зоряна» NFT-платформа для фандрейзингу збирає гроші на гуманітарну допомогу українцям, які постраждали від війни з Росією

В Україні створено «зоряну» NFT-платформу для фандрейзингу, яка направить усі зібрані кошти на гуманітарну допомогу українцям, що постраждали від війни з Росією.

HELPUA.IO – це благодійний NFT-майданчик, де за криптовалюту можна придбати роботи молодих вітчизняних та іноземних художників. Користувачі з будь-якого куточка світу можуть підтримати українців, купуючи токени за криптовалюту. Мета проєкту — зібрати $100 млн, які буде направлено на гуманітарну допомогу людям із найбільш постраждалих регіонів України.

Платформу створено за підтримки Мінцифри України за ініціативою зірок українського шоубізнесу, а також підприємців, цифрових художників і світового фінтех-ком'юніті. Зокрема, з-поміж засновників проєкту продюсер Олексій Потапенко та керівний партнер UNIT.City Костянтин Євтушенко.

Перша ініціатива проєкту – NFT-колекція «Серця України», де відображені всі області нашої країни. Кількість токенів лімітована чисельністю населення в кожному регіоні.

HELPUA.IO працює на блокчейні Ethereum, але незабаром засновники обіцяють додати можливість оплачувати роботу фіатними грошима. Ініціативу вже підтримали відомі українські селебритіс, з-поміж яких Настя Каменських, Надя Дорофєєва, Володимир Дантес та інші. Подробиці можна дізнатися на сайті www.helpua.io. Кожен токен має значення й може врятувати життя.

Подякувати 🎉