Гончарук поставив завдання – протягом двох місяців навести порядок в Держгеонадрах

Фото: «Урядовый портал»

Фото: «Урядовый портал»

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук поставив новому керівнику Державної служби геології та надр (Держгеонадра) Роману Опімаху завдання – протягом двох місяців навести порядок у відомстві. Про це йдеться в повідомленні на «Урядовому порталі».

«Орган повинен стати відкритим, увесь документообіг повинен бути максимально оцифрованим, заявки повинні подаватися через інтернет», – сказав голова уряду, представляючи Опімаха співробітникам відомства.

Гончарук також акцентував увагу на тому, що до кінця року відомству небхідно підготувати максимальну кількість лотів для реалізації їх на аукціонах.

У свою чергу Опімах в якості пріоритетних завдань назвав нульову толерантність до корупції, перехід на цифровий документообіг, впровадження електронного кабінету надрокористувача, мінімізацію контактів із суб'єктами ринку, реалізацію всіх спецдозволів через аукціони.

Контекст

  • Кабмін 6 листопада за результатами конкурсу призначив виконавчого директора Асоціації газодобувних компаній Романа Опімаха новим головою Держгеонадр. Перед цим відомство було передано у ведення Міністерства енергетики та охорони навколишнього середовища.
  • Держгеонадра за шість місяців 2019 року поповнили державний бюджет на 542 млн грн. План на 2019 рік становить 200 млн грн.
  • Уряд 23 жовтня вніс зміни в процес підготовки та проведення аукціонів на отримання спеціальних дозволів на користування надрами.
  • Держгеокадастр доповнив Публічну кадастрову карту новим інформаційним шаром «Геонадра», що відображає інформацію про спеціальні дозволи, які видані Держгеонадрами.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини